Uzmanından Seo
  • 11 Eylül 2013
  • 1 Yorum

uzmanındanseoKG

Bu kitap, web dünyasının gelişiminde en önemli nokta olan seo konusunda Türkiye’nin bu gelişime uyum sağlaması ve bu konudaki eksik bilgilerin yerini doldurmak üzere yazılmıştır. Türkiye’deki seo çalışmaların yabancı kaynaklara bağlı olması, seo gelişimindeki ivmeyi düşürmüş, sektörde çalışmaların daha kısıtlı kalması ve yanlış uygulamaların doğmasına sebep olmuştur. Türkiye’de yanlış bilinen ve uygulanan tüm yöntemleri ortadan kaldırmak amacıyla başlattığımız seohocasi.com projesinin ikinci ayağı olan seo kitabı, seo çalışmalarında doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile sonuca odaklanarak başarının kısa bir sürede elde edilebileceğinin örneği olmaktadır.
İnsanoğlunun ahlak ve etik kuralları seo için de geçerlilik kazanmakta ve Google algoritmalarında yerini bulmaktadır. Google’ın algoritma gelişimindeki temel aldığı hedef, insanoğlunun popülaritesinin yükselmesi, bilinirlik ve önermenin kalitedeki etkisi ve daha birçok sosyal hayat etkeninin oluşturduğu doğal sonuçları uygulayabilmektir.
Bir sitenin kaliteli ve nitelikli olmasını sağlayan önemli özellikleri taşıması ve beraberinde bunun doğal bir yapıda oluşturulması seonun en önemli kavramıdır.
Bir insanın gelişim süreci ile seonun gelişim süreci kıyaslandığında, bu sürece ait unsurların hatasız olarak uyuşması, Google mühendislerinin yaratıcılığı değil ancak var olan insanoğlu yaratıcılığının iyi yorumlanması ve uygulanmasıdır. Bu yorum ve analizi harika bir şekilde algoritmasına uygulayan Google kısa bir sürede Dünyanın birinci arama motoru ve bunun yanında dev firması olmayı başarmıştır.
Seo çalışmalarındaki hiçbir unsurun akıl ile çelişmemesi gerekmektedir. Zira akla ve mantığa yatmayan, doğru ve etik bulunmayan hiçbir yöntem Google gözünde geçerlilik kazanmamaktadır. Bu sebeple çalışmaların, dürüstlük ve doğruluk süzgecinden geçirilerek yapılması gerekmektedir. Ziyaretçilerin hoş karşılamayacağı hiçbir durumu Google da hoş karşılamamakta, hatta bu konuda ciddi bir ihmal varsa cezalandırılmaktadır.
Bu kitap kapsamında, seonun her ayrıntısını en doğru kaynaktan sırasına göre okuyacak ve uygulama fırsatı bulacaksınız. Kitabı satın alarak bu sürecin ilk adımını atmış bulunuyorsunuz. Çalışmalarınızda başarıya en kolay şekilde ulaşmanız dileğiyle.
Paylaşmak, kazanmanın en hızlı yoludur…
Kaan Gülten

Bu 1 değil 2 değil kaç oldu. Hayır hesap sormuyorum canım, valla saymadığım için soruyorum 😀
364
3
#Repost @uludaguniversitesi ・・・
Fatih PORTAKAL ile Bursa Kişisel Gelişim Zirvesi 11 Mart 2018’de Holiday Inn Bursa'da!

4 OTURUM, 4 PROFESYONEL EĞİTİM

Eğitim sonunda tüm katılımcılara İsme Özel, Eğitmen İmzalı, Karekodlu, Hologramlı, Diploma Değerinde Kurum Akrediteli 4 Adet SERTİFİKA!! KONTENJANLAR DOLMADAN YERİNİZİ AYIRTIN, BU ÖZEL ZİRVEYİ KAÇIRMAYIN! CV'nize Değer Katın! ══════════════════════════════════ OTURUMLAR:
▸Fatih PORTAKAL: Karar Verme ve Kariyer Yönetimi,
▸Ayça TÖRÜN: Etkileme Sanatı ve Beden Dili,
▸Ahmet NAÇ: Yaratıcılık ve Yönetim Teknikleri,
▸Kaan GÜLTEN: Girişimcilik ve İnovasyon

KAYIT İÇİN:
TÜM ÜCRET DAHİL: 60₺ (Öğrenci) / 70₺ (Sivil) / 100₺ (VIP)
Tarih: 11 MART 2018 - PAZAR
Saat: 12.00 - 18.00
Yer: Holiday Inn Bursa (U.Ü. Metro İstasyonu Karşısı) ✆ Detaylı Bilgi & Kayıt: 0534 824 4675 & 0544 467 8553
✆ WhatsApp: 0533 244 5371
Organized By: Kişisel Gelişim Okulları & WeMedia
Bilet Satış Noktası: More Enstitü (Beşevler Metro İstasyonu Karşısı)​ ve Görükle Arka Sokak Kafe * Etkinlik herkese açık olup; Kredi kartı ile ödeme yapmak için lütfen www.biletinial.com/egitim/18-bursa-kisisel-gelisim-zirvesi 'u ziyaret ediniz. Ayrıca Şehit yakınları onur konuğumuz olarak misafirimizdir. 
#KişiselGelişimOkulları #WeMedia #MoreEnstitü #UZEM #BursaKişiselGelişim #BursaKişiselGelişimZirvesi #BiletiniAl #Uludağ #UludağÜniversitesi #UludagUniversity #uü #UludağÜni #UludağKampüs #Görükle #GörükleYaşam #GörükleEtkinlik #UludağEtkinlik #Bursa #BursaEtkinlik #BursaYaşam #HolidayInnBursa #FatihPortakal #AyçaTörün #AhmetNaç #KaanGülten #GrişimciKafası #SeoHocası #UzaktanEğitim #OnlineEğitim
141
1
Bu işi zirvede bırakmak istiyorum. Biri gelip indirsin buradan beni 😊
400
9
Günün Tavsiyesi : Sabahın erken saatlerindeki yalnızlığı içinizdeki çocuk ile soğukluğu ise içinizdeki enerji ile giderebilirsiniz 😊
337
3
Bu kahveyi içersem uyanır mıyım ki?
378
4
Çocuk sevgisi yeğen sevgisiyle birleşince yaşanan patlama 😀
342
1
Youtube kanalıma abone olasdafagsha 😂😂
271
13
Kaleye baktım baya mesafe var. Dedim kim koşacak şimdi..
199
8
2018’den sadece barış, umut, sağlık ve sevgi getirmesini dilemeyelim bunun için çalışalım. 👍🏼 #2018 #mutluyıllar #yeniyıl
150
2
Göz yanılması beynin bize bir oyunudur. Bunu bildiğimden beri hayata olmasını istediğim gibi bakıyorum, renkli, neşeli, heyecanlı 😇
398
3
Lüleburgaz Belediyesi’nin 2018 İnovasyon ve Tasarım Yılı Galasında Yılın Elçisi ilan edildik. Teşekkürler #luleburgaz
395
2
#Repost @ankaragirisimcilikzirvesi
・・・
Girişimcilik 101 Oturumu
216
1
Kaan Gülten Instagram

Kaan Gülten Instagram
@kaangulten

Kendi halinde CEO @ Webtures