Türkiye’nin En Çok Satan SEO Kitapları
SEO’nun kalıplaşmış teknik çalışmaların aksine, dijital dünyada marka olma süreci olduğunu, kitaplarda verilen etkileyici örneklerle öğrenebileceksiniz!
NELER ÖĞRENECEKSİNİZ?
Webtures ve Seohocası.com’un kurucusu olan Kaan Gülten’in, kendine özgü, sade ve anlaşılır üslubu ile hiç bilinmeyen SEO tekniklerini öğrenecek, sektörde aktif olan bir çok web sayfası sahiplerinin ve SEO uzmanlarının en sık karşılaştığı sorunların çözümlerini bulacaksınız.
Google’ı Anlamak
Google 2 farklı açıdan anlayarak, hem arama ve bilgi bulma tekniğinizi geliştirebileceksiniz, hem de web sitelerinizi Google dostu bir site haline getirebileceksiniz.
Site İçi SEO
Arama motorlarının, web sitelerinde nelere dikkat ettiği, nasıl taradığı, en çok yaşanılan sorunlar ve bunların çözümlerini bulacaksınız.
Site Dışı SEO
Sitelerin kendi sektöründe popüler ve otoriter olmasının kuralları, üst sıralara yükselme sürecinde yapılan tüm hatalar ve sorunlara en uygulanabilir ve açıklayıcı çözümler.
SEO Hakkında Her şey
Arama motoru ve SEO dünyasına ilişkin her konu en ince detayına kadar ele alınarak, titizlikle hazırlanan bu kitapla sizlere sunuluyor.
E-Ticaret'te Başarı
İncelediğimiz binlerce E-Ticaret sitesi ve uyguladığımız yüzlerce E-Ticaret SEO deneyimlerine detaylı bir şekilde bu kitapta yer verdik.
Ziyaretçi Davranışlarını Anlamak
Ziyaretçiler web sitelerinde ne bulmak ister? Ziyaretçiler için güven kriterleri nelerdir? gibi sorulara cevapların yanı sıra tüm SEO ve Ziyaretçi ilişkisini içermektedir.
INSTAGRAM
+ Takip Et